Saatlerin Anlamı, Çift Saatlerin Anlamı 2023

Saatlerin birbirinden farklı anlamları, ilişkinize yenilik katacak. Birbirinden farklı anlamlar ilişkinizde hangi adımları atmanız gerektiğini söylüyor. Denk geldiğiniz saat adeta size rehberlik edecektir. Hangi saatte neler yapılmalı saatleri anlamı yazımızda belirtilmiştir.

00.00 Saat Anlamı Seni Öpmek İstiyor

Venüs Kızı; Bu aşk anını kaçırmamalısın, seni düşünen ve öpmek isteyen birine hayır dememelisin. Fırsatlar her zaman gelmeyeceği gibi onun masumluğuna ses ver. Seninle birlikte bir bütün olmanın yanı sıra sana olan sevgisini göstermek istemekte. Gülümse ve izin ver bir anı ölümsüzleştirmenin en güzeli olacak. Sevgini yansıtırsan eğer ileri boyutlara ulaşabilir. Bir şans vermen gerekiyorsa eğer bugün vermelisin. Senin için dönüm noktası da olabilir. Sevgililer her zaman bir olmalı. Sevginin kutsallığına inanan çok daha ileriye ulaşır.

Mars Erkeği; Bir bayanın nadide bir çiçek gibi olduğunu unutmamalısın. Davranışların onun sana güvenmesini sağlayacaktır. Bir öpücük seni etkileyebilir ancak mesafeni koyarsan sana daha çok güvenir. Israrcı olduğunu düşünüyorsan ona bu masum öpücüğü vererek etkileyebilirsin. Derinden bir öpücük size daha çok değer katarak onun kahramanı haline getirebilir. Size olan sevgisini tarifsiz bir şekilde ifade etmek isteyecek, bu bir öpücük ya da sımsıkı bir sarılma olabilir. Farklı şekillerde de kendisini hissettirebilir. Onun varlığına ses verin ve ilgilenin.

01.01 Saat Anlamı Seni Çok Seviyor

Venüs Kızı; Sevgisinde her zaman sadık bağlıdır. Karşısındakine güvenir, bir kere sevdiğinde ondan vazgeçmeyeceğini aklına yerleştirir. Çok sevdiğini söylemek ister ancak zamanı olmadığını da bilir. Kararları her zaman onu doğru yolda hareket etmesini sağlayacaktır. Engeller ilişkinize zarar değil daha da kuvvetlenmesi için destek haline gelebilir. Mars erkeğine hayran ve ona olan sevgisi oldukça fazla. Kalbini kırmadığı sürece onu her şeyden çok seveceğini söyleyebilir. Cana yakın olmasıyla çevresinde bir çok şeyi de sevmekte.

Mars Erkeği; Özgüveni yüksek bir erkek olmasına rağmen aşk hayatında oldukça zarif. Hayatını sevdiklerine göre şekillendirmenin yanı sıra sevdiği insana karşı oldukça açık dillidir. Sevgisini asla gizlemez, sevdiği kadını benimsemek ister. Düşünceleri ve bakış açısı oldukça moderndir. Kendisi gibi birini kabullenebilir, farklılıklarınız her zaman hoşuna gidecek. Sizin tanımak daha doğrusu keşfetmek ona hayat katmakta. Sevgisi her zaman ileri boyuttadır. Siz sevdikçe o sizi daha çok sever. Minik jestler yapmayı ihmal etmeyecektir. Sevgisi şuan onu uyutmadığı gibi sizden gelecek bir mesajı bekliyor. Mars erkeğini anlamak zordur ancak Venüs kızına adeta yapıyor.

02.02 Saat Anlamı Senden Hoşlanıyor

Sevgi iki taraf için oldukça kutsal değere sahiptir. Yeni bir aşka yelken açan çiftlerin birbirlerine yakınlaşması için oldukça gereklidir. Yakınlaşmalarınız zamanla birbirinizin arasında bağlar oluşmasını sağlar. Ortak noktalarınız ne kadar uyumlu olduğunu gösterecektir. Çiftler arasında zıt özellikler birbirlerini keşfedebilecekleri bir dünyanın işareti olacaktır. Yaşamları boyunca olanları göz ardı etmemeli birbirlerini tanımaya devam etmeleri gerekir. Yıldızların yakınlaştığı ve gezegenlerin uyum içerisinde olması Mars erkeği için romantik biri olduğunu göstergesidir. Yakınlarında bulunan kişilere değer vermekte ve sevmektedir.

Hoşlanmak zaman içerisinde sevgiye dönüşerek bağlılık oluşturur. Saatlere baktığımız zaman 02.02 denk geldiği zaman sevginiz için ışığı içinizde hissedeceksiniz. Sevginize asla ihanet etmeden birlikteliğiniz ebedi olabilir.

Venüs Kızı; Hoşlansa dahi utangaçlığı üzerindedir. Bir adım geride kalmak hoşuna gider, erkeğin onunla ilgilenmesini tercih etmektedir. Hoşlandığından dolayı içine kapanık olur. Sevdiği erkeğin yanında fark edilmek ister. Reddedilme duygusundan dolayı erkeğin ona bir adım attıktan sonra on adım gelebilir.

Mars Erkeği; Sevgisinde asla çekinmez, sevdiği kızın gözünün önünde olur. Kendisini belli ettiği gibi ilgilenilmekten hoşlanır. Sevgi utanılacak bir şey olmadığı gibi bu yıl onun yılı. Sevgisine karşılık verecek Venüs kızı aşk hayatında yanında olacaktır. Yakınlaşmaları daima olumlu olmuştur. Hoşlanması kısa zaman içerisinde sevgiye dönüşecektir. Beklentiler her zaman kalpten gelen sıcaklıkları işaret eder.

03.03 Saat Anlamı Seninle Barışmak İstiyor

Barışmak için atılan adımlar her zaman değerlendirilmeli. Sevgi içeren bu adımlara karşılıksız kalmak bencillik olarak tabir edilir. Saatlerinde işaret ettiği barışma mesajlarına cevapsız kalınmamalı. Yüreklerin bir attığı Venüs kızı ve Mars erkeği yakınlaşmak için bahane arıyorlar. Birinin atacağı barışma mesajı sayesinde yıkılan her şey tekrar inşa edilerek yola devam edilebilir. Barışmanın asla reddedilmeyeceği bu zamanda yakınlaşmaya yönelikte sıkı adımlar atılmalı. Çiftler uzak kalması birbirine karşı duyduğu özlemi arttırmaktadır. Gurur yaparak geri adım atmak yerine ilişkilerini düzeltmek için yer aramaları gerekir. Ufak bir soru, mesaj, etkileşim dahi buna sebep olabilir.

Venüs Kızı; Bu yıl oldukça renkli geçen günlerde aşk hayatı sarsıntılı olabilir. Ayrılık çanlarını duymanıza rağmen sevginizi asla esirgemememiz gerekmektedir. Barışmak için atacağınız her adım size olumlu olarak dönecektir. Karşınızdaki erkek ne kadar geri dursa da sizin adım atmanızın yaratacağı etki çok daha fazla olur. İçinden barışmak geliyor ancak kendisinde o cesareti bulamıyor. Aklı daima sizden gelecek ufak bir mesajta olacak. Ona hal hatır sormak, herhangi bir şey demeniz takdirde size dönüş yapmak için bekliyor olacaktır.

  TÜBİTAK Nedir? Görevleri ve Çalışmaları Nelerdir

Mars Erkeği; Her zaman sevgiye açık olan erkek oldukça gururludur. Kendi prensiplerinizden vazgeçerek Venüs kızını üzmekten vazgeçmek gerekir. Sizden tek bir sinyal beklerken yapacağınız hareketi geleceğiniz için yapmalısınız. Ayrılıklar ne kadar olumsuz iz bırakırsa bıraksın barışmaya yönelik adımda atmanız gerekecek. Sözünüzün eri olabilirsiniz ancak bazen geri adım atmak gerekir.

04.04 Saat Anlamı Uykusundan Uyandı Aklındasın

Beklenmedik bir anda uykusunda uyanarak seni düşünebilir. En derin rüyalarda belki kabus belki güzel düşlerdeyken aklına gelirsin. İki tarafında birbirine olan yoğun sevgisi ortaya çıkar. Birbirinizi asla reddedemeyeceğiniz düşlerinizde barışmaya yönelik ortak adımlarda atabilirsiniz. Uyanırken aklınızda birbirinize yer vermeniz ciddi bir ilişkiye geçiş yapacağınızı göstermektedir. Yeni sevgiler zamanla olgunlaşarak sizi vazgeçilmez hale getirecektir. Mars erkeği oldukça düşünceli olacak, uyandığı an Venüs kızının kendisinin düşündüğünü her zaman bilmek ister. Karşılıksız kalmayarak birbirinize bir adım daha yaklaşmanız gerekebilir.

Venüs Kızı; Uykusu ne kadar kendisi için zorluğun habercisi olsa dahi birbirini çok sevmektedir. Her zaman aklında olan Mars erkeğini düşünür. Güzel rüyalar kendisini beklerken uyandığı zaman aklına ilk gelen Mars erkeği olmaktadır. Uykunun kendisine getirdiklerini bir kenara bırakarak geleceği düşünmekte.

Mars Erkeği; Sevgisini her zaman ileriye taşır. Düşüncelerin de yer verdiği Venüs kızı oldukça büyüleyicidir. Sevdiği aklındayken ona atacağı tek bir mesajla kalbini fethedebilir. Her zaman düşündüğünü, en huzurlu anında dahi Venüs kızının kendisine büyüleyici geldiğini bilir.

05.05 Saat Anlamı Seninle Olmaktan Çok Mutlu

Sevgiyi çok uzaklarda arayıp nihayet aşkını bulduğu andır. Gerçek sevgi kalplerin ve gönüllerin bir çarptığı anı işaret eder. Çiftlerin birbirlerine olan yaklaşımları git gide artarak ayrı kalmak acı verecek hale gelecek. Canı gibi sevdiği partnerinin her zaman yanında olarak istemesi ayrı bir güzellik. Sevdiği insanın sıcaklığını, güler yüzlülüğünü, bakışlarını ve varlığını hissetmek inanılmaz mutluluk vermekte. Hayatında senden başkasını görmezken kalbi daima senin için çarpıyor. Partneri ile beraber olmak bulutların üzerinde hissettirmekte. Sorsanız kendisine en çok nerede mutlusun diye sizin yanınızda olduğunu söyleyecektir. Güne başlamanın ve kendisini en tatlı hissettiği anda aklındasınız.

Venüs Kızı; Erkeğini her zaman düşünür ve yanında olmak ister. Kendisini en çok sizin yanınızda mutlu hissetmektedir. Hayatı zorluklarla geçmesine rağmen huzuru ona bir gülüşünüz, bakışınız ve dokunuşunuz vermektedir. Sevdiği erkekle olmaktan çok mutlu olduğu gibi ondan da aynı karşılığı bekler. Yanındayken huzurlu olduğunu hissettirdiği anda Venüs kızı dünyalar almış kadar sevinir. Her zaman karşısındakini düşünürken onunda kendisi gibi anlayışlı düşünceli olmasını ister.

Mars Erkeği; Aşk onun hayatında önemli yere sahiptir. Sevdiğini ve sevdiklerini her zaman düşünür yanında olmak ister. Hayatta bir şey yapacaksa sevdiği için yapmayı göze alır. Mutlu olduğu şey elinden alındığı takdirde karşılığını çok ağır ödedir. Mars erkeği oldukça çetin cevizdir. Kimsenin sözüne itimat etmeyerek sevdiği için mücadeleci tavır sergiler. Hayat onu zorluklarla imtihan etmiş ancak kendisi geleceğini bilmektedir.

06.06 Saat Anlamı Kötü Bir Gün Geçirecek

Hiç beklenmedik anda gelişen olaylar gününü mahvedebilir. Güzel bir güne başlarken alınacak tek haberin can sıkıcı olacağı gibi Venüs kızı ve Mars erkeğinin arasında soğuk rüzgarlar estirir. Sevgi insan ne kadar birleştirirse hataları da o kadar kabul edilmez hale getirir. Toz konduramadığınız o insanlar sizin tadınızı kaçırabilir. Alacağınız tek bir duyum dahi sorgulamaya içinizi kemirecek durumun habercisi de olur. Çiftler arasında kıskançlık ve güven duygusu ileriye taşındıkça zorlu zamanlar beklemekte. Tartışmalı geçecek günler tadınızı kaçırabilir, hiç beklemediğiniz anda keyfinizin de kaçması kaçınılmaz hale gelebilir. Canınız gibi sevdiğiniz insana toz konduramazken onunda öyle olmasını istersiniz.

Venüs Kızı; Hiç beklenmedik hareketleri yüzünden canı sıkılacak. Kötü bir günün hayatın her alanında karşısına çıkabilir. Ailesinin ilişkisini desteklememesi çözülecek sorunların başında gelecektir. Sevgisine güvenen ama Mars erkeğinin sözlerine fazla güvenmeyen biridir. Her zaman kendisini hazırlıklı hissetmelisiniz. Ayrılık çanları çalabilir, alacağınız haber sevginizi yıpratabilir. Sizi siz yapan değerleri mutlaka bilmeli ve kabul etmelisiniz. Kendiniz için çizeceğiniz yol sizi huzura ve refaha ulaştırmalı. Bazen fedakarlık yapmanız gerektiğinde yerine getirmelisiniz.

Mars Erkeği; İşinizle ilgili yaşayacağınız sorunlar ileri de maddi sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Kendinizi her zaman hazırlıklı ve güçlü hissetmelisiniz. Geleceğe yönelik hazırlıklı olduysanız sıkıntılarınızı kolaylıkla atlatabilirsiniz. Kötü günün getireceği olumsuzlukları düşünerek kafanızı yormayın. Kendinizi iyi hissettiğiniz takdirde olabilecek en kötü günü güzelce geçirebilirsiniz. Bugünün yarının insanı ne kadar zorlayacağını düşünmekten öteye geçmek gerekir.

07.07 Saat Anlamı İlişkiniz de Eksik Bir Şeyler Var

Aşk ve sevgi insanı bir yere kadar tatmin eder. Bir müddet sonra insan ihtiyacını karşılamak için farklı yollar aramaktadır. İlişki de yolunda gitmeyen bir şeylerin olması sarsıntılı dönemin habercisidir. Özellikle ikili birbirlerine fazlasıyla katlanmış doyma noktasına gelmiştir. Yeni heyecanların olmaması, ortak aktivitelere birlikte katılmamak mesafeleri arttırmaktadır. Çiftlerin birbirini tanıyarak hareket etmesi başarıyı getirmektedir. Aldıkları kararlar kendilerini zorlayabilir ancak ileri de sorunlarını çok daha şekilde aşmaları mümkündür. Yaşanılan sıkıntılı dönemleri atlatmak için iki tarafında anlayışlı, düşünceli ve geleceğe hazırlıklı olması gerekir. Kendisin düşünmeden yapacakları hareket beraberinde başarısızlık ve sıkıntı getirir.

Venüs Kızı; İlişkisine her zaman sağ duyulu yanaşsa dahi karşı taraf beklentilerini karşılamaz. Sıkıntılı dönemlerinde yanında beklediği kişiyi görmemesi onun için oldukça rahatsız edicidir. İlişkisini her zaman taze tutmaya çalışması kırılma noktasına getirmekte. İlişkiden beklentisinin azaldığını an sorgulamaya başlar. Sorunların çözümünün olmaması halinde ilişkisini sonlandırmaktan asla çekinmez.

  Güneş Nedir? Nasıl Oluşmuştur, Katmanları ve Özellikleri

Mars Erkeği; Güçlü olmasına rağmen ilişkisi kendisine yetmeli. Her zaman alttan alan taraf olmasına rağmen karşı tarafında gerekli hassasiyeti göstermesini bekler. İhtiyaçlar karşılanmadığı takdirde yeni ilişkilere yelken açmak için fırsat kollar. Sevdiği vazgeçilmezdir ancak ilişkisinde eksiklik varsa duyguları azalır. Her zaman yürekten bağlı olduğu Venüs kızını bu sefer yalnız bırakabilir. İlgi alakası azalan ve umursamayan biri için mücadeleden vazgeçebilir.

08.08 Saat Anlamı Hayaliniz Gerçekleşecek

Hayalleri olan insanlar kanatları olan kuşlara benzetilir. İlişkileri gelişmeden önce mantıken birbirlerine yakınlaşacaklar. Hayallerine ulaşırken sorunların üstesinden gelmek için birlikte hareket edeceklerdir. Çiftler ne zaman kendilerini yalnız hissetse dahi sorunları aşmaları her zaman mümkündür. Sosyal kişilikleri ilişkilerine çeşitli heyecanlar katacak. Pek çok insan birlikte vakit geçirmeyi sevmektedir. Uyumlu bir çiftseniz eğer hayallerinizde ortak olacaktır. Birbirinizin hayallerinde kendinizi bularak hareket edeceksiniz. Aşka dair bütün hayallerin gerçekleşmesi kaçınılmazdır. Birbirinizi düşündüğün bu anda artık bir şeyleri gerçekleştirme vakti geldiğini anlarsınız. Birbirinize destek olduğunuz sürece hedeflerinize ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Venüs Kızı; Hayalleri her zaman uzakta olsa dahi gerçekleşebilecek olanlarda vardır. İmkansız görünen şeyler dahi zamanla birbirinize yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Kalbinizin sesini dinleyerek karar vermelisiniz. Sizi başarıya ulaştıracak olan birlikte hareket etmeniz olacaktır. Hayallerinizi destekleyecek biri olmasıyla birlikte hayatınız çok daha kolay olacaktır.

Mars Erkeği; Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmalı. Ulaşmak istediği hedefler ne kadar uzak olursa olsun kararlılığı ile ulaşabilir. Zorlanmayacağı gibi başarıya yaklaşması da oldukça kolay olmaktadır. Sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelmesi mümkün olmaktadır.

09.09 Saat Anlamı Seni Aldatacak

Sevginiz her ne kadar sizi birbirinize bağlasa dahi aranıza girecek insanlarda olacaktır. Uzak kalmanızın yanı sıra birbirinizi tanımanız yakınlaşmanızı sağlayabilir. Uzun zamandır birlikteliğiniz zamanla yıpranmaya başlayacak, bunun fitilini ateşleyecek olan üçüncü bir kişi olacaktır. Sevginiz ne kadar saf olsa dahi değerini bilmeyen taraf olacak. Bağlılığınız daha büyük hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Asla birbirinize karşı şüphe duymamalısınız. Yakınlaşmanızla beraber sevginiz artacak çok daha iyi noktalara geleceksiniz.

Venüs Kızı; Aldatılmayı asla kabul edemez, içine atar ama gün gelince kan kusar. Sevgisine daima sadık olarak erkeğine sahip çıkar. Sevdiği erkeğin kusurlarını görmezlikten gelir ancak enayi yerine koyulmayı asla kabullenemez. Mars erkeğinin aldattığını hissettiği zaman soğumaya başlar. İçindeki sevgi zaman içerisinde azalmaktadır. Belli etmez ama eskisi gibi güvenmez.

Mars Erkeği; Aldatmaya asla dayanamaz, görebileceğiniz en kötü halini aldattığınızda görürsünüz. Sinirli davranışıyla tadınızı kaçırabilir. Aldatmak onun için her şeyin bitmesi demektir. İlişkinizi tekrar yeniden düzeltmeniz mümkün değildir. Yaşayacağınız sıkıntılarla birlikte sarsıntılı dönem geçireceksiniz. Asla ama asla Venüs kadını tarafından aldatılmamalıdır. İlişkinizin sonuna geldiğinizin göstergesi olabilir.

10.10 Saat Anlamı Ailenle Tanışmak İstiyor

Yeni bir aşka yelken açarken ciddi adımlar atmanın zamanı geldiğini hissediyor. İlişkinin adı konsun, söz, nişan ya da adı her neyse aileler bilsin. İki taraf içinde beklenen anın geldiğinin habercisidir. Konuşmak istiyor ancak kendisini geri tutuyor. Sevgisini karşısındakine hissettirmek için çaba harcamaktadır. Kalbinin tek sahibi olduğunu hissettirmek için çaba içerisinde olmaktadır. Sevgi sonsuzluğa doğru atılan yolun ilk adımıdır. Ailesi ile tanışmak isteyecek kadar düşünceliyse ilişkisinde oldukça ciddi hareket ediyordur. Kendisini asla geri tutmaz, sevgisini yansıtabilmek için elinden gelenin fazlasını yapar. Sevginin kutsal olduğunu her zaman bilir.

Venüs Kızı; Öyle seviyordur ki adeta karşısındaki insana tapıyor. Sevgi olarak birbirlerine ait olduklarını biliyorlar. Ciddi bir ilişkiye asla hayır demez. Yanında olduğu müddetçe daima destek çıkar. Ailesi ile tanışmayı isteyecek erkeğe tam destek olur. Gerekirse herkesi karşısına alır ama sevdiği erkeğin yanından ayrılmaz. Sevgisi kutsal ve oldukça değerlidir.

Mars Erkeği; Sevdiği kızı sahiplenmek için her şeyi yapar. Sevgisini hissedecek bir erkek varsa ona tapar. Erkeği asla yalnız bırakmadığı gibi daima destek olur. Ailesi ile tanışmak isteyen kız arkadaşını tanıştırmaktan geri durmaz. Artık ciddi ilişkinin zamanı geldiğini biliyor. Yanılmayacağı gibi sahip çıkmak için elinden geleni yapar. Ailesini dahi karşısında alabilecek durumdadır.

11.11 Saat Anlamı Seninle Konuşmak İstiyor

Mesafeler yaklaşmanıza engel olsa dahi birbirinizi tamamlıyorsunuz. Gönüller bir olduktan sonra atılacak her adım cesaret ister. İkinizi tamamlayacak bir merhaba demeyi asla hafife almamalı. Ufak bir selamlaşmanın getireceği koyu sohbet cesaret kazandıracaktır. Yakınlaşmak istiyorsanız birbiriniz ile devamlı iletişim halinde olmalısınız. Ortak arkadaşlarınız dahi size yardımcı olabilir. Yabancılık hissetmeyeceğiniz bir yerde görüşebilirsiniz. Konuşmak isteyip kendinizi geri çekmeniz güzel bir geleceği elinizin tersiyle itmeniz demektir. Aşk cesurlara yakışır, utangaç davranarak seslenmenize cevapsız kalabilir de. Ancak onu tüm kalbinizde hissediyorsanız birbirinize yakınlaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Konuşmak isteyen birini asla geri çevirmemeli kalplerinizin bir olduğunu bilmelisiniz. Saatler 11.11 gösterdiğinde bir selam bekleyen sevgili, arkadaş, dost olduğunu unutmamalı.

Venüs Kızı; Konuşmak isteyip çekindiğiniz anlar yaşayabilir ama cesaretinizi toplamalısınız. Sizden bir selam bekleyen erkeğin olduğunu asla unutmamalı. Sizin vereceğiniz bir selamın ona cesaret kazandırarak kaderinizi değiştirebilirsiniz. Selam vermenin nesi kötü olabilir, yakınlaşmak için en doğru hareket. Sizi fark etmiyor anlamına gelmez sadece hissettirin.

Mars Erkeği; Sevginizi kızı yalnız bırakmamalısınız. Etrafında dolanan bir çok erkeğin olduğunu düşünerek selam vererek tanışmalısınız. Utanıyor ve çekiniyorsanız eğer bu aşkta yeriniz yok. Cesur erkekler aşka yelken açar. Sizde bu yolculukta kendinize yer edinmelisiniz. Bir yer bularak hareket edebilmek için destek alınması gerekir.

12.12 Saat Anlamı Evlilik Teklifine Hazır Ol

İlişkiniz güzel devam etse dahi ciddi adımların atılması bekleniyor. İki sevgilinin birbirine olan yaklaşımlarının artması evliliğe doğru atılan adımlardandır. Evlilik için bekleyen çiftler bunun için gerekli mesajı alacaklardır. Hisleri doğrultusunda sürpriz evlilik teklifine hazır olunmalı. Umudunuz tükendiği anda hiç beklenmedik evlenme teklifi alabilirsiniz. Sevgilinizin aklında olan evlilik artık ciddiyete binebilir. Teklife hazır olduğunuzda size gelecek teklifle ayaklarınız yerden kesilecektir. Venüs kızının hayatı için dönüm noktası olduğu kadar Mars erkeği içinde önemli olmakta. Teklifi asla sevgilisinden esirgemeden dile getirmektedir. Saatler size yalan söylemek 12.12 gösterdiğinde evlilik teklifi alabilirsiniz. Gün içinde olabilecek sürprize hazır olun, sevdiğiniz sizin için yaratıcı bir şeyler düşünürken sizde tadını çıkartın. Akşam yemeğinde, acil bir durum diyerek sürprizle karşılaşabilirsiniz.

  Hamburg Limanı: Kuzeyin İncisi ve Avrupa'nın Kalbi

Venüs Kızı; Evlilik teklifine açık ve sabırsızlıkla bekliyorsunuz ancak sabırlı olmak gerekiyor. İyi bir evlilik teklifi sayesinde hayatınız baştan sona değişecek. Arkadaşlarınız sizi kıskanacak adeta yerinizde olmayı isteyecekler. Mutluluğunuzu ortak yaşayacaksınız. Venüs erkeğinin yapacağı sürpriz ayaklarınızı yerden kesebilir.

Mars Erkeği; Hayatınızı baştan sona değiştirecek kararı alacaksınız. Yapacağınız sürpriz yaratıcı olsun diye yorulacaksınız. Hazırlıklarınız ve teklifiniz kader noktasıdır. Evlilik teklifine hazır olduğunuz zaman onu bekletmeden teklifi etmelisiniz. Sizin teklifinize hayır diyemeyecek kadar çok seviyor. Sevginizi birbirinize bağlayın ve yakınlaşmayı deneyin.

13.13 Saat Anlamı Öğle Yemeğine Davet Edecek

Birlikte güzel bir yemeğe çıkabilirsiniz. Yoğun iş temposundan sonra kendinize ayıracağınız vakit olacaktır. Öğle yemeği sizin için oldukça yeni alternatif olarak karşınıza çıkabilir. Saatler 13.13 gösterdiğinde akıllarda olan birlikte yemeğe çıkmak. Güzel bir yemekle birlikte geçirilecek eğlenceli vakitle daha çok yakınlaşırsınız. Arkadaşlık ilişkileriniz gelişerek sevgili olma yolumda adımlar atılır. Güzel bir yemek karınları doyurduğu gibi ruhunuzu da doyuracaktır. Öğle yemeği kaçırılmayacak fırsat olarak değerlendirilmesi gerekiyor. Teklife hayır demeyerek daveti kabul etmelisiniz. Sohbet, muhabbet derken aranızdaki bağlar çok daha kuvvetlenecek. İlişkinize yönelik atacağınız en önemli adımlardan birisi haline gelecek. Birlikte sağlam adımlar atmış olduğunuz kadar gelişmesine destek olmuş olacaksınız.

Venüs Kızı; Hoşlandığı erkeğin kendisini yemeğe davet etmesini fırsat olarak bilir. Birlikte yiyecekleri yemek aşka yelken açacaklarını bilir. Sohbet derken gülüşmeler ile telefon alışverişi yapılır. Centilmen bir erkek tarafından yapılan daveti asla geri çevirmez. Erkeğin cesur olmasını ister ve kendisini yemeğe davet ederek ilgisini göstermesini bekler.

Mars Erkeği; Hoşlandığı kızla daima ilgilenir. Tek endişesi yemek davetinin kabul görmeyecek olma düşüncesidir. İlişkisinde yenilikler bekler ve yemek davetini geri çevirmez. Teklifi kabul olacağını hissettiği anda öğle yemeği davetine çağrı yapar. Birlikte zaman geçirmeyi sevdiği gibi mideler kadar ruhlarında doymasını bekler. İki taraf içinde kaçırılmayacak fırsatı değerlendirir. Erkek olarak üzerine düşeni yerine getirerek venüs kızını yemeğe davet etmeli.

14.14 Saat Anlamı Barışmak İçin Her Şeyi Yapacak

Sevginiz her ne kadar bağlayıcı olsa dahi mesafelerde girecektir. Küslüğünüz sevginizi azaltmaz aksine yaptığından dolayı kızarsınız. İçinizden hak ettiğini düşünür bir yandan da aranızın düzelmesini beklersiniz. Ayrılıklar beraberinde hasreti, özlemi, sevginin yoğunluğunu getirir. Endişe ve sevgi dolu halde karşıdan gelecek tek bir mesajı beklersiniz. Karşılaşacağınız jestler, güzel sözler sizin barışmanız için olacak. Ufak bir hediye dahi barışmanızı sağlayabilir. Barışmak için arayacağınız yol aranızı düzeltebilir. Sorun ve sıkıntılarınızın üstesinden geleceği gibi rahat hissedersiniz. Sevgililer uzun süre küs kalamazlar elbet vakti geldiğinde barışırlar. Aşamayacakları sorunlar olmadığı gibi kalpler yumuşadığı zaman birbirlerine dönecekler. Saatler 14.14 gösterdiğinde ise aranızdaki küslüğe son vererek barış mesaj atmanızın zamanı geldiğidir.

Venüs Kızı; Her zaman sevebilir ama kalbi kırıldığında yalnız kalmak ister. Barıştan yana olduğunu gösterir ancak o şansı hak etmelidir. Aldatılmak gibi büyük olaylarda geri dönüşü neredeyse imkansızdır. Seven insan kalpten severek sıcak ve samimi davranır. Jestler hoşuna gider, hediyelere bayılır. En çokta sevdiği insanın kendisine iyi davrandığını görmek ister.

Mars Erkeği; Küstüğü zaman çok fazla dayanamaz. Kısa zamanda barışmak istersiniz, her ne kadar haksız olsa dahi barışmaktan yana hareket edeceksiniz. Sevginiz olduğundan fazla olduğundan dolayı olaylar karşısında sesiniz çıkmaz. Erkek olarak size düşen sevdiğiniz kıza sahip çıkmaktır.

15.15 Saat Anlamı Seni Kıskanıyor

Seven insan kıskanır mı? evet kıskanır. Saatler 15.15’i gösterdiğinde bir kıskançlık duygusu ortaya çıkacak. Çiftler birbirlerine ne kadar bağlı olursa olsun, güven duygusunda sorun yaşamasalar dahi başkasını yanında görmelerine dayanamazlar. İnsanlığın ruhunda vardır, sadece sevgiliyi değil her şeye imrenebilir. Sevdiğin insanı kıskanmakta doğal duygudur, geniş olmayan insanların hissettiği duyguların başında gelir. Seven insanın kıskandığı da kaçınılmazdır. Seven insana bir şey denmez, kalpler bir olduktan sonra sevmekte sevilmekte normaldir. Yüreklerin bir olduğunu bilerek hareket etmek gerekir. İnsan kalbinin sesini dinleyerek hareket etmeli. İçinden gelen sese kulak vermeli, hareketini devam ettirmesi gerekir. Kıskanıyorsa kıskansın dememeliyiz. Bizi çok seviyor olduğunu düşünürsek aşması daha kolay olur.

Venüs Kızı; Aşkına her zaman sahip çıkar. Erkeği ile samimi birini asla kabul etmez. Ne olursa olsun karşısına dikilerek hesap soracak kadar gözü karadır. Venüs kızını asla kıskandırmaya gelmez. Başınız dik kararlı bir halde hareket edersiniz. Aldığınız kararlar oldukça akıllı ve doğrudur.

Mars Erkeği; Sevdiğiniz kızı fazlasıyla sahipleneceksiniz. Erkeğin elini tutmasını bırakın selamlaşmasını dahi kıskanacak yapıdasınız. Sevdiğiniz o kadar fazla ki birbirinize sımsıkı bağlanırsınız. Sevdiğiniz insanı benimser onu kabul edersiniz. Kıskanmak yapınızda olduğundan dolayı biraz sıkmış olacaksınız. Sizi seven Venüs kızı hal ve hareketinizi kabul edecektir.

16.16 Saat Anlamı Çok Şanslısın

Seninle birlikte olmaktan kendini çok şanslı hissediyor. Hayatına girdiğin günden beri karnında kelebekler uçuşuyor. Hiç olmadığı kadar mutlu.

17.17 Saat Anlamı Seninle Görüşmek İstiyor

Uzun bir ilişkiden sonra ilişkinize renk vermenizi istiyor. Bugü birlikte güzel bir şeyler yapabileceğinizi düşünüyor.

18.18 Saat Anlamı Yemeğe Davet Etmek İstiyor

Güzel bir günün ardından yemek teklifi edebilir. Bu konuda hazırlıklı olmanızda fayda var. Birlikte zaman geçirmeyi her zamankinden daha çok istiyor.

19.19 Saat Anlamı Senin için Herşeyi Yapar

Gün gelecek senin için herkesi karşısına alacak. Sana olan sevgisi pahabiçilmezdir. Seni çok sevdiğini unutmamalısın.

20.20 Saat Anlamı Tatile Çıkmak İstiyor

Harika bir yaz tatili planı yapıyor. Balayı da olabilir arkadaşça bir tatil de, ilişkinize yenilik katabilirsiniz.

21.21 Saat Anlamı Senin Yanında Olmak İstiyor

Zorlu bir hayatın ardından senin yanında olmayı hayal ediyor. Güçlü bir insan olarak seninle geçireceği her anın değerini biliyor.

22.22 Saat Anlamı Seni Çok Seviyor

Hayatı boyunca senin gibi biri ile tanışmadı ve seni çok seviyor. Kalbinden geçen bir şey varsa o da sensin.

23.23 Saat Anlamı Seninle Uyumak İstiyor

Uykusuna dalmadan önce seni hayal ediyor. Seninle uyuyarak, seni hayal ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu